Wiadomości › FMI

Pożar i zderzenie dwóch ciężarówek na S3 [zdjęcia]

23 lutego 2021, 06:13
Groźne zdarzenia drogowe na ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Na 109 kilometrze tej trasy w kierunku Gorzowa doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Gdy już pożar został opanowany, tuż obok zderzyły się dwie ciężarówki.

Przeszkadzał mu szlaban, więc go...wyrwał [film]

19 lutego 2021, 15:27
Kamery monitoringu na jednym z osiedli w Międzyrzeczu w województwie lubuski nagrały bardzo ciekawe zdarzenie. Widać na nim, jak młody mężczyzna podchodzi do zamkniętego szlabanu na jedno z osiedli mieszkaniowych, wyłamuje go i oddala się jedną z ulic.

Spłonęła smażalnia ryb. Ruszyła zbiórka na odbudowę [zdjęcia]

18 lutego 2021, 10:00
Cztery godzina trwała akcja gaszenia pożaru budynku smażalni ryb w Wierzbnie w powiecie międzyrzeckim. Pożar wybuchł tuż po 15, w akcji ratunkowej brało udział 12 zastępów ochotniczej i zawodowej straży pożarnej.

Strażacy uratowali małe kangury z pożaru [zdjęcia]

16 lutego 2021, 22:14
We wtorkowy wieczór doszło do niebezpiecznego pożaru w Murzynowie w powiecie międzyrzeckim. W budynku gospodarczym zapaliła się słoma, która była ściółką dla małych kangurów. Strażacy ewakuowali pięć kangurków i przystąpili do gaszenia pożaru. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie.

Skwierzyna połączyła siły z Gorzowem i sześcioma innymi gminami

4 lutego 2021, 11:13
W środę gmina Skwierzyna jako kolejna z północy regionu przystąpiła do Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego. Wcześniej gorzowski MOF powiększył się o Lubiszyn i Strzelce Krajeńskie.

Kulisy zbrodni. Tadeusz poćwiartował Józię za pomocą siekiery w szopce

3 lutego 2021, 08:15
W połowie lutego zapadnie wyrok w sprawie Tadeusza M., który jest oskarżony m.in. o poćwiartowanie zwłok swojej partnerki. Mężczyzny nie było na sali, ponieważ od grudnia 2020 roku jest osobą poszukiwaną, dlatego też sędzia odczytywał zeznania oskarżonego, które są po prostu szokujące. 69-latek w swoich zeznaniach opisywał w jaki sposób poćwiartował ciało Józefiny i jak jej szczątki trafiły do rzeki Warty.

Tragedia na torach. Nie żyje kierowca ciężarówki [zdjęcia]

26 stycznia 2021, 08:36
We wtorkowy poranek w miejscowości Chociszewo w powiecie międzyrzeckim doszło do tragedii na torach. Kierujący samochodem ciężarowym zderzył się z szynobusem. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia kierującego ciężarówką.

Mężczyzna sam próbował gasić pożar domu. Ma poparzone dłonie [zdjęcia]

25 stycznia 2021, 11:14
W miniony weekend doszło do pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Świniary koło Skwierzyny. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja. Właściciel sam próbował gasić ogień, co skończyło się poparzeniem dłoni. Został zabrany do szpitala.

Kolejna seniorka okradziona. Tym razem na... program unijny

21 stycznia 2021, 08:53
Były oszustwa na wnuczka, policjanta, czy pracownika socjalnego. Tym razem seniorka z Międzyrzecza straciła oszczędności swojego życia, bo uwierzyła oszustom, że pomogą jej uzyskać zwrot pieniędzy za leczenie ze specjalnych programów unijnych. Niczego niepodejrzewająca kobieta wpuściła oszustkę do swojego domu.

Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu na trasę S3

19 stycznia 2021, 12:36
W miniony weekend konieczne było zablokowanie trasy S3 koło Międzyrzecza, ponieważ 40-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu wprost pod jadące drogą ekspresową samochody. Policjantom na szczęście udało się uratować mężczyznę. Został zabrany do szpitala na badania.


Fotoreportaże