Wiadomości › FSD

Zabił partnerkę podczas libacji alkoholowej. 72-latek usłyszał zarzut zabójstwa

29 marca 2021, 15:15
W jednym z domów na terenie Zwierzyna w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do libacji alkoholowej, która zakończyła się tragicznie. 72-letni mężczyzna ugodził nożem swoją 57-letnią partnerkę. Jak się okazało, uczestnicy imprezy nie od razu powiadomili służby, przez co kobieta zmarła. 72-latek usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany. Do sprawy zostały zatrzymane również cztery inne osoby.

Policyjny pościg zakończony na skarpie

15 marca 2021, 10:39
Pijany 36-latek uciekał przed policją. Nie zatrzymał się do kontroli, a swój rajd zakończył dopiero na przydrożnej skarpie, gdzie zawisł swoim pojazdem. Skrajnie niebezpieczną jazdę kierowcy przerwali drezdeneccy policjanci.

Wypadek na DK22. Zderzenie audi i volkswagena [zdjęcia]

13 marca 2021, 15:20
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 22 w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i volkswagena. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Burmistrz uratował tonącego mężczyznę. To się chwali!

12 marca 2021, 12:17
Tonącego mężczyznę zauważył burmistrz Strzelec Krajeńskich Mateusz Feder. To on usłyszał wołanie o pomoc mężczyzny, który topił się w jeziorze. Wszystko działo się w czwartek wieczorem. Nieprzytomnego mężczyznę na brzeg wyciągnęli policjanci.

Ciężarówka wypadła z drogi. To cud, ze nikt nie zginął

11 marca 2021, 11:18
Poranek zaskoczył kierowców na drogach. W niektórych miejscach w naszym regionie było naprawdę niebezpiecznie. Padający deszcz i deszcz ze sniegiem skutecznie przeszkadzał kierowcom. Na krajowej 22, na odcinku Stare Osieczno – Dobiegniew, samochód ciężarowy zjechał do rowu. Pojazd jest całkowicie zniszczony.

Wysadzony bankomat w Strzelcach Krajeńskich

4 marca 2021, 07:39
Wybuch w Strzelcach Krajeńskich. W nocy nieznani sprawcy wysadzili w powietrze bankomat w samym centrum miasta. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 3

Pościg za kradzionym audi. Auto uderzyło w słup [zdjęcia]

3 marca 2021, 18:47
W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 doszło do pościgu prowadzone przez straż graniczną za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że samochód został skradziony na terenie Niemiec.

Wypadek ciężarówki na DK22. Z pojazdu wysypały się kartony z żarówkami

2 marca 2021, 08:15
We wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Długie doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Kierujący ciężarówką z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawo, a następnie uderzył w drzewa. Z naczepy pojazdu wysypały się kartony, w których znajdują się żarówki. W miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy.

Jechał kompletnie pijany. Wylądował w przydrożnym rowie

11 lutego 2021, 15:35
Miał niemal cztery promile alkoholu w organizmie i siedział za kierownicą z butelką wódki w ręce. To wszystko działo się w okolicach Dankowa w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Kompletnie pijany kierowca osobowego chryslera wylądował w rowie.

Miłośników jeziora Lipie w Długiem ucieszy na inwestycja

8 lutego 2021, 10:17
Nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie praca wre. Wszystko przez to, że gmina Strzelce Krajeńskie właśnie zajęła się kapitalnym remontem pomostu na plaży. Kiedy prace zostaną zakończone, nowy pomost nie będzie miał już balustrad, a do tego będzie oświetlany lampami solarnymi.


Fotoreportaże