Kobieta wyskoczyła z okna wieżowca. Zginęła na miejscu

4 maja 2021, 12:14
fot. Anna Kluwak
Tragiczne zdarzenie w jednym z budynków w Gorzowie Wielkopolskim. Z okna znajdującego się na 11 piętrze wieżowca Watral wyskoczyła kobieta. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która ma wyjaśnić przyczyny tragedii.

Informacja o tragicznym zdarzeniu dotarła do służb ratunkowych we wtorek tuż przed godziną 11. Jak się okazało, kobieta wyskoczyła z okna znajdującego się na ostatnim, 11 piętrze wieżowca. Po upadku z takiej wysokości, nie miała szans na przeżycie. Zginęła na miejscu.

- Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, który wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Będziemy sprawdzać czy kobieta sama wyskoczyła z okna czy też doszło tutaj do udziału osób trzecich – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Na 11 piętrze budynku Watrala znajduje się siedziba wojewódzkiego inspektoratu inspekcji handlowej w Gorzowie. Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal lubuskie24.pl, nie była to żadna z pracownic WIIH. Miała to być obca kobieta, która wjechała windą na 11 piętro, weszła do pomieszczenia socjalnego i następnie wyskoczyła z okna.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości