Złodzieje ukradli fotopułkapki z... kilku cmentarzy

6 maja 2021, 13:17
fot. archiwum
W ciągu ostatnich dwóch dni złodzieje dokonali bezczelnych kradzieży na sześciu cmentarzach na terenie gminy Świdnica. Do kradzieży doszło pod osłoną nocy, a łupem złodziei padły kamery typu fotopułapka. Sprawa została zgłoszona na policję.

Złodzieje nie mają sumienia i skrupułów, co pokazały wydarzenia z ostatnich dwóch dni na terenie gminy Świdnica w powiecie zielonogórskim. Jak się okazało, łupem złodziei padły kamery typu fotopułapka, które znajdowały się na terenie sześciu cmentarzy w gminie Świdnica.

- W nocy z wtorku 4 maja na środę 5 maja zostały skradzione fotopułaki z cmentarza w Słonem, Lipnie, Drzonowie i Letnicy. Natomiast w nocy z środy 5 maja na czwartek 6 maja zostały skradzione kamery z nowego i starego cmentarza w Świdnicy – informuje Zakład Usług Komunalnych w Świdnicy.

Sprawdza kradzieży fotopułapek z cmentarzy została zgłoszona na policję. Gmina Świdnica apeluje  do osób, które posiadają jakąkolwiek informację na temat tego zdarzenia lub były świadkiem o kontakt z Zakładem Usług Komunalnych w Świdnicy, Urzędem Gminy Świdnica, strażą gminną lub najbliższym posterunkiem policji.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości