Tragiczny finał poszukiwań. Z rzeki wyłowiono drugie ciało

16 maja 2021, 13:57
fot. KM PSP Zielona Góra
W niedzielne przedpołudnie doszło do tragicznego odkrycia w rzece Odra w miejscowości Ledno w powiecie zielonogórskim. Z rzeki zostały wyłowione zwłoki chłopca. Według nieoficjalnych informacji, ma to być ciało poszukiwanego 15-letniego Marka. Wcześniej, w piątek odnaleziono zwłoki jego kolegi, 13-letniego Filipa.

Od poniedziałkowego wieczora 10 maja trwały poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka, którzy wyszli z domu w miejscowości Ledno w powiecie zielonogórskim i zaginęli. W piątek 14 maja zostało odnalezione ciało 13-letniego Filipa w rzece Odrze na wysokości miejscowości Osiecznica w powiecie krośnieńskim.

Niestety w niedzielę 16 maja przed godz. 12 doszło do kolejnego tragicznego odkrycia. Z rzeki Odry koło miejscowości Ledno zostało wyłowione ciało chłopca. To prawdopodobnie poszukiwany 15-letni Marek. Według informacji do których dotarł portal lubuskie24.pl, ciało chłopca zostało odnalezione przez jego ojca. Natomiast zwłoki zostały wyłowione z rzeki przez strażaków. Ciało zostało odnalezione w rejonie miejsca, gdzie wcześniej znaleziono bluzę 13-letniego Filipa.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości