Jadąc nad morze stali w ogromnym korku pod Gorzowem

3 czerwca 2021, 13:55, Marcin Kluwak
Przez blisko pięć godzin trwały utrudnienia na ekspresowej trójce pod Gorzowem Wielkopolskim. Doszło tam do co najmniej dwóch kolizji, które skutecznie zablokowały trasę w kierunku morza. Wielokilometrowe korki tworzyły się na trasie S3 od Skwierzyny w kierunku Gorzowa.

Jak informuje portal gorzowianin.com, dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w czwartek 3 czerwca o godz. 8.50 zgłoszenie o wypadku na 98 km trasy S3. Na pasie w kierunku Szczecina do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz busa. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Jednak oprócz wypadku z udziałem busa marki volkswagen i dwóch osobówek skody i toyoty, doszło jeszcze do kolizji dwóch innych samochodów. Łącznie w pięciu pojazdach podróżowało 19 osób. Poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. Najciężej ranna kobieta została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Natomiast pozostałe osoby poszkodowane zostały zabrane karetkami pogotowia do szpitala w Gorzowie i Skwierzynie.

Utrudnienia na krajowej S3 trwały blisko 5 godzin. Droga została całkowicie udrożniona dopiero po godzinie 13:00.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości