Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia na węźle Rzepin

7 czerwca 2021, 11:18, Marcin Kluwak
Już w najbliższą środę, 9 czerwca rozpocznie się remont nawierzchni na węźle autostradowym Rzepin – w okolicach 20 kilometra autostrady A2. W związku z tym planowane są objazdy. Prace potrwają do połowy sierpnia 2021.

W pierwszym etapie zostanie wyremontowana łącznica zjazdowa z Poznania w kierunku m. Rzepin oraz Drogi Krajowej 92. Zalecany objazd do m. Rzepin będzie prowadził przez Drogę Krajową nr 92 tj.: kierowcy jadący autostradą A2 np. z Poznania do Rzepina będą proszeni o zjazd z autostrady na węźle Torzym na Drogę Wojewódzką nr 138 w kierunku Torzymia i dalej Drogi Krajowej nr 92 na Rzepin. Ponadto przewidywane są utrudnienia w ruchu w obrębie północnego ronda oraz Drogi Powiatowej 1254F (w kierunku m. Rzepin).

Remont nawierzchni podyktowany jest dbałością koncesjonariusza o utrzymanie wysokiej jakość drogi oraz zapewnienie komfortu podróży i bezpieczeństwa kierowców korzystających z Autostrady Wielkopolskiej. Prace będą podzielone na 10 etapów, z których pierwszy rozpocznie się 9 czerwca br. Przewidywane zakończenie całego remontu – pierwsza połowa sierpnia 2021 r.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości