We wrześniu rusza nowoczesne centrum logistyczne. Jest praca dla 800 osób!

8 czerwca 2021, 13:16, red
Jest praca dla 800 osób w nowoczesnym centrum logistycznym w okolicach Przytocznej. W Rokitnie zatrudnienie znajdzie 150 managerów i specjalistów oraz 650 pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych.

- Praca w ID Logistics daje wyjątkowe możliwości i szanse poznania logistycznych standardów na światowym poziomie. Zapewniamy, że wszystkie otrzymane przez nas zgłoszenia zostaną rozpatrzone, i to niezależnie od tego, czy kandydaci mają już doświadczenie w logistyce, czy dopiero chcieliby je zdobyć. Gorąco zachęcamy więc do wzięcia udziału w rekrutacji i dołączenia do naszego zespołu – mówi Małgorzata Hornig, dyrektor HR, ID Logistics Polska.

Niezmotoryzowanym pracownikom z okolicznych miejscowości zapewniamy bezpłatny transport do i z pracy. A dla tych, którzy posiadają własne pojazdy, tuż przy magazynie zapewnimy duży parking – mówi Małgorzata Hornig.

Dla pracowników będą przygotowane przestronne szatnie o łącznej powierzchni 1100 mkw. oraz komfortowe łazienki z prysznicami. Do ich dyspozycji ma być też duża jadalnia (800 mkw.), ze stolikami dla 200 osób, wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD, w tym lodówki, czajniki, kuchenki mikrofalowe oraz automaty z napojami i przekąskami. W dwukondygnacyjnym budynku zostaną zainstalowane windy. Pracownikom magazynowym firma zapewni posiłki, otrzymają oni też nową, ergonomiczną odzież, dostosowaną do warunków pracy.

Dla pracowników w Rokitnie ID Logistics przygotowało różnego rodzaju benefity i dodatki. Już od pierwszego dnia pracy mogą liczyć na bogaty fundusz socjalny, prywatną opiekę medyczną czy możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków ubezpieczenia na życie. Osobom, które chciałyby pracować jako operatorzy wózków widłowych, a nie mają jeszcze uprawnień, ID Logistics zapewni odpowiednie szkolenia. S

Wywodząca się z Francji Grupa ID Logistics jest dziś jednym z największych a jednocześnie najbardziej innowacyjnych operatorów logistycznych, który w 17 krajach zarządza magazynami o powierzchni ok. 6 mln mkw. i zatrudnia ponad 21,5 tys. osób. W Polsce działa od ponad 13 lat, gdzie zespół ok. 3,5 tys. pracowników odpowiada za obsługę 16 centrów logistycznych, z których towary dostarczane są do popularnych sieci handlowych i firm z branż: FMCG, kosmetycznej i e-commerce.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości