Tragedia w Lubsku. Mężczyzna śmiertelnie raniony nożem

10 czerwca 2021, 12:38, red
Pijana 28-latka zaatakowała swojego partnera nożem, uderzyła go prosto w klatkę piersiową. Mężczyzna wchodził przez okno do mieszkania na pierwszym piętrze. Wówczas otrzymał śmiertelny cios nożem.

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w nocy z 9 na 10 czerwca na jednej z ulic w Lubsku w powiecie żarskim. 28-letnia kobieta chwyciła za nóż i zadała mężczyźnie cios w klatkę piersiową.

- W trakcie wzajemnie wypowiadanych wyzwisk i kiedy mężczyzna próbował wejść do mieszkania, kobieta stojąc w oknie mieszkania uderzyła go nożem w okolice klatki piersiowej. Mężczyzna osunął się na ziemię i po utracie przytomności zmarł – mówi Zbigniew Fąfera, prokurator okręgowy w Zielonej Górze.

Przybyły na miejsce ratownicy z pogotowia długo próbowali przywrócić czynności życiowe rannemu mężczyźnie – niestety bezskutecznie. Raniony w klatkę piersiową mężczyzna wykrwawił się pod budynkiem.

Na miejsce zdarzenia dotarł również patrol policji. Funkcjonariusze szybko ustalili, że za zbrodnią może stać 28-letnia partnerka mężczyzny. Po krótkich poszukiwaniach kobieta została odnaleziona – była kompletnie pijana. Noc spędziła w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwiała.

Po przesłuchaniu zapewne zostaną postawione jej zarzuty. Za zabójstwo grozi jej nawet dożywotnie pozbawienie wolności.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości