BMW roztrzaskało się o drzewo. Nie żyje kierowca, pasażerka trafiła śmigłowcem LPR do szpitala [zdjęcia]

13 czerwca 2021, 11:13
fot. OSP Cybinka
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 29 doszło do tragicznego wypadku. Kierujący BMW zjechał na pobocze i uderzył tyłem auta w drzewo. Mężczyzna wypadł z pojazdu, zginął na miejscu. Natomiast pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze.

W sobotę 12 czerwca po godz. 18 na drodze krajowej nr 29 pomiędzy Cybinką, a Uradem w powiecie słubickim doszło do tragicznego wypadku. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. 

- Na miejscu zastaliśmy kompletnie rozbity pojazd osobowy marki BMW, który uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowały dwie osoby. Niestety pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, kierujący zginął śmierć na miejscu. Natomiast pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala – opowiadają strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cybince.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wiadomo, że kierowca BMW jechał od strony Cybinki w kierunku Słubicach i w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas, a następnie na pobocze, gdzie auto wpadło w poślizg i uderzyło tyłem w drzewo. Mężczyzna kierujący BMW wypadł z pojazdu – prawdopodobnie nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało zmiażdżone. Natomiast mężczyzna kierujący BMW nie miał szans na przeżycie.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez cztery godziny.

Fotoreportaż


1/5 Śmiertelny wypadek na DK29

1/5 Śmiertelny wypadek na DK29

2/5 Śmiertelny wypadek na DK29

2/5 Śmiertelny wypadek na DK29

3/5 Śmiertelny wypadek na DK29

3/5 Śmiertelny wypadek na DK29

4/5 Śmiertelny wypadek na DK29

4/5 Śmiertelny wypadek na DK29

5/5 Śmiertelny wypadek na DK29

5/5 Śmiertelny wypadek na DK29

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości