Kluczyki w pojemniku z butelkami. Pomogli pracownicy ZGK

14 czerwca 2021, 14:37, red
foto: archiwum
Zbierali się na wakacje, ale wynosząc butelki do pojemnika, przez przypadek wrzucili kluczyki do pojemnika. Na pomoc rodzinie z Zielonej Góry ruszył miejski Zakład Gospodarki Komunalnej.

To mógł być kosztowny początek wakacji. Dorobienie kluczyka do samochodu nie dość, że jest dość kosztowne, to na dodatek może trochę potrwać. Wyjazd za pasem, a do samochodu nie szło się dostać, bo kluczki do auta, zupełnie przez przypadek, wylądowały w pojemniku na szkło. Trafiły tam przez nieuwagę właściciela auta.

Ten przez dłuższy czas próbował dostać się do pojemnika. Tak zwany „dzwon” ma jednak dość solidne zabezpieczenia i wszelkie próby spełzły na niczym. Zdesperowany właściciel samochodu postanowił nie dać za wygraną i skontaktował się z Miejskim Zakładem Gospodarki, który zarządza kubłami na odpady.

W poniedziałkowy poranek na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze zjawili się pracownicy MZG, którzy wysypali całe zgromadzone w pojemniku szkło na naczepę samochodu. Wtedy jeden z pracowników rozpoczął poszukiwania zagubionych kluczyków. Jak widać na nagraniu udostępnionym na portalu społecznościowym przez Miejski Zakład Gospodarki, klucze zostały dość szybko odnalezione. Wdzięczna rodzina mogła spakować swój samochód i wyruszyć w drogę na wczasy.

Prezes Miejskiego Zakładu Gospodarki przyznaje, że to nie pierwsza tego typu akcja. Wcześniej pracownicy szukali dokumentów, portfeli czy nawet pamiątek rodzinnych, które to w różny sposób trafiły do kubłów na odpady.

 

Znajdziemy czy nie znajdziemy, oto jest pytanie ???? ✅ Czego szukamy? Kluczyków od samochodu ???????? ✅ Dlaczego szukamy? Bo właściciel przez przypadek wyrzucił ???? ✅ Dlaczego to takie ważne? Bo dzisiaj jedzie na wakacje ???? Nie będziemy już Was trzymać w napięciu. Kolejna akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem ???? Chociaż łatwo nie było. Szukać kluczyka pośród szklanych butelek to jak szukać igły w stogu siana ???? Ekipa ratunkowa ZGK zawsze do usług ???????? Ps. To nie jest pierwszy raz kiedy mieszkańcy proszą nas o pomoc w odnalezieniu wyrzuconych do kosza rzeczy. Szukaliśmy już portfeli, dokumentów, pamiątek rodzinnych i biżuterii ????????

Opublikowany przez Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Niedziela, 13 czerwca 2021

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości