Tragedia na drodze Gorzów - Kostrzyn. Nie żyje motocyklista.

16 czerwca 2021, 14:29
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Tragedia na drodze z Gorzowa do Kostrzyna. Tuż przed Witnicą na DW132 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu zginął motocyklista – 39-letni mężczyzna.

W środę 16 czerwca o godz. 13.24 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 132 koło Białcza. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego pogotowia ratunkowego.

Informacje o zdarzeniu przekazał portal gorzowianin.com. Jak się okazało, tuż za miejscowością Białcz w kierunku na Gorzów doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki skoda. - 39-letni mężczyzna kierujący motocyklem jechał w kierunku Gorzowa. W pewnym momencie, zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo ze skodą. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Natomiast kierujący skodą został zabrany do szpitala. Wyjaśniamy dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości