Tragedia pod Zieloną Górą. Ciężarówki zmiażdżyły mężczyznę

22 czerwca 2021, 13:23, Marcin Kluwak
Tragiczne zdarzenie w jednym z zakładów produkcyjnych w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. Z nieustalonych do tej poty przyczyn, mężczyzna znalazł się pomiędzy dwoma ciężarówkami i został przez nie przygnieciony. Pomimo długiej reanimacji, nie udało się go uratować.

Zgłoszenie o zdarzeniu w zakładzie produkcyjnym przy ulicy Kwiatowej w Czerwieńsku koło Zielonej Góry wpłynęło do strażaków kilkanaście minut po godzinie 10. Wynikało z niego, że mężczyzna został potrącony przez samochód dostawczy.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna znalazł się pomiędzy dwoma zestawami samochodów ciężarowych, które zbliżały się do siebie w celu przeładunku towaru. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zabezpieczyli teren, aby mógł wylądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Inni ratownicy prowadzili w tym czasie reanimację osoby poszkodowanej.

- Po wylądowaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wraz z zespołem ratowników oraz obsługą naziemną Pogotowia przez ponad godzinę ratownicy próbowali przywrócić parametry życiowe mężczyzny. Niestety lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności zdarzenia bada teraz policja, pod nadzorem prokuratora. Na miejscu prowadzone są czynności dochodzeniowo-śledcze, przesłuchiwani są też świadkowie zdarzenia.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości