Paulina ze Strzelec Krajeńskich powalczy o tytuł Miss Polski 2021!

20 lipca 2021, 12:34
fot. Miss Ziemi Lubuskiej
Pochodząca ze Strzelec Krajeńskich Paulina Węglarz znalazła się w gronie 24 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polski 2021. 24-latka, która została I vicemiss Ziemi Lubuskiej jako jedyna z Lubuszanek awansowała do finału ogólnopolskiego konkursu.

W środę 30 czerwca w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze odbyła się finałowa gala konkursu Miss Ziemi Lubuskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2021. Wszystkich finalistek ubiegających się o koronę Miss Ziemi Lubuskiej było 30. Z kolei 14 dziewczyn walczyło o tytuł Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej.

Jury gali finałowej zdecydowało, że najpiękniejszą Lubuszanką jest 20-letnia Karlina Kulczyńska z podgorzowskiego Bogdańca. Natomiast I wicemiss została 24-letnia Paulina Węglarz ze Strzelec Krajeńskich, II wicemiss 20-letnia Martyna Dworak z Nowogardu, a III wicemiss 21-letnia Anna Domagała z Poznania.

Piękne Lubuszanki awansowały do półfinałów Miss Polski 2021. W ostatnich dniach poznaliśmy natomiast decyzję jury ogólnopolskiego piękności, jeżeli chodzi o to które panie awansowały do finału. Jak się okazało, w gronie 24 finalistek Miss Polski 2021 znalazła się tylko jedna reprezentantka województwa lubuskiego. O tytuł Miss Polski 2021 powalczy 24-letnia Paulina Węglarz ze Strzelec Krajeńskich. - Spełniło się moje marzenie! Dostałam się do finału Miss Polski! Dziękuje wszystkim za wsparcie i gratuluje wszystkim pięknym kobietom - podkreśla Paulina Węglarz.

Gala Miss Polski odbędzie w piątek 20 sierpnia o godz. 19.30 w amfiteatrze parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Impreza będzie transmitowana przez telewizję Polsat. Przed finalistkami okres przygotowań. Trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości