Mercedes uderzył w hondę na autostradzie A2. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

26 lipca 2021, 12:10
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy poranek na 77 km autostrady A2 na pasie w kierunku Poznania doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia, honda dachowała. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie oraz dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W poniedziałek 26 lipca przed godz. 10 na 77 km autostrady A2 na wysokości miejscowości Wilenko w powiecie świebodzińskim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych - jedno z aut dachowało. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie i dwa śmigłowce LPR.

- Na pasie w kierunku Poznania doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki honda i mercedes. Kierujący mercedesem uderzył w tył jadącej przed nim hondy. W wyniku zderzenia honda uderzyła w bariery energochłonne, a następnie dachowała - opowiada Marcin Ruciński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

W hondzie podróżowały dwie osoby - kobieta, która kierowała pojazdem oraz osoba nieletnia. Również w mercedesie podróżowały dwie osoby - mężczyzna kierujący pojazdem oraz osoba nieletnia. W Wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala. Są to osoby nieletnie - pasażerowie hondy i mercedesa.

Obecnie ruch w kierunku Poznania odbywa się jednym pasem.

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

1/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

2/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

2/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

3/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

3/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

4/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

4/4 Zderzenie hondy i mercedesa na A2

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości