Śmiertelny wypadek na S3. Renault zderzyło się z busem i ciężarówką

26 sierpnia 2021, 12:17
fot. KP PSP Świebodzin
W czwartek 26 sierpnia na drodze ekspresowej S3 na węźle Świebodzin Południe doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki renault, busa i pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku zginęła osoba podróżująca samochodem osobowym marki renault. Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

W czwartek 26 sierpnia o godz. 9.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3 na wysokości węzła Świebodzin Południe. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Jak się okazało doszło tam do zderzenia trzech pojazdów – samochodu osobowego marki renault, busa i pojazdu ciężarowego. - W wyniku wypadku zginęła osoba podróżująca samochodem osobowym marki renault. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana – opowiada Łukasz Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. 

Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Trasa S3 będzie zablokowana do co najmniej godz. 14. Policja wyznaczyła objazd tzw. „starą trójką”.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości