Tragedia pod Międzyrzeczem. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony na S3

11 września 2021, 09:20
fot. archiwum
Przez blisko cztery godziny zablokowana była droga ekspresowa S3 pomiędzy węzłem Międzyrzecz Południe a Jordanowo. Na wysokości miejscowości Nietoperek doszło do potrącenia 32-letniego mężczyzny przez kierującego volkswagenem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tego zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Zielonej Góry, na 137 kilometrze drogi S3, pomiędzy węzłem Międzyrzecz Południe a zjazdem na autostradę A2. Jak wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, pojazd osobowy potrącił osobę znajdującą się na drodze S3.

- Kierujący volkswagenem śmiertelnie potrącił 32-letniego mężczyznę, który znajdował się na jezdni trasy S3. Według wstępnych ustaleń 32-letni mężczyzna podróżował z rodziną samochodem osobowym marki opel. W pewnym momencie zatrzymał auto na pasie awaryjnym i wyszedł z pojazdu. Wtedy został potrącony przez kierującego volkswagenem. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku - komentuje Mateusz Maksimczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Droga została odblokowana w sobotni poranek, dopiero 20 minut przed godziną 5 rano. 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości