2 października otwarcie pumptrucka w Szprotawie

22 września 2021, 10:17, red
foto: UM Szportawa
Już niebawem zostanie otwarty jeden z najlepszych torów pumptruckowych w Polsce. W Szprotawie prace wykończeniowe są już na ostatniej prostej. Zobaczcie zdjęcia!

- Profesjonalny, ekstremalny tor do jazdy rowerem w Szprotawie to już fakt – nie kryje radości burmistrz Mirosław Gąsik. – Unowocześnianie infrastruktury sportowej, w szczególności skierowanej do dzieci i młodzieży, to priorytet inwestycyjny w gminach, które stawiają na jakość i komfort życia mieszkańców. Tak też stało się w Szprotawie.

W ubiegłym tygodniu przeprowadzono odbiór budowlanego pumptracka. Teraz pozostały jeszcze prace wykończeniowe. Trwa montaż oświetlenia terenu oraz montaż barierek ochronnych przy mini trybunach, skąd będzie można obserwować popisy młodych adeptów ekstremalnej jazdy rowerowej. Powstaje również strefa relaksu z grillem czyli miejsce do chilloutu.

Wielkie otwarcie jednego z najbardziej nowoczesnych puptrucków w Polsce zaplanowano na 2 października. W programie m.in. pokazy akrobacji rowerowych, czy warsztaty prowadzone przez mistrzów BMX Racing.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości