Chuligan swoją agresję wyładował na szybie. Zobacz nagranie z monitoringu

25 października 2021, 11:07
Swoją agresję wyładował na szybie w tramwaju. Całe zdarzenie miało miejsce w Gorzowie, 16 października. Po kilku dniach policjanci dotarli do chuligana. Teraz za swoje wybryki może spędzić 5 lat w więzieniu.

Gorzowscy policjanci przyjęli zawiadomienie od Miejskiego Zakładu Komunikacji o zniszczeniu drzwi w tramwaju PESA, do którego doszło 16 października. Na zapisie z monitoringu widać, jak przed godziną 13 jeden z pasażerów stojący z puszką zaczyna gestykulować, a następnie z całym impetem kopie w szybę, która rozpadła się na drobne kawałki. Po tym drzwi się otwierają, a mężczyzna opuszcza pojazd na przystanku przy ulicy Sikorskiego. Starty oszacowano wstępnie na 5 tysięcy złotych. Na przekazanym policji zapisie video doskonale widać  wizerunek sprawcy. 

- Materiał trafił do kryminalnych z I komisariatu, którzy starali się ustalić tożsamość podejrzanego i miejsce jego przebywania. Po kilku dniach policjanci zatrzymali 28-latka - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z KMP w Gorzowie

Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Nie był jednak w stanie wytłumaczyć swojego zachowania. Do sądu trafi także wniosek w związku ze spożywaniem alkoholu i zakłócaniem porządku publicznego w tramwaju.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości