Zaprzęg św. Mikołaja latał nad Zieloną Górą!

7 grudnia 2020, 09:41
fot. Aeroklub Ziemi Lubuskiej
Każdy z mieszkańców Zielonej Góry, który w miniony weekend spojrzał wieczorem w niebo mógł być w szoku. Na niebie pojawił się oświetlony zaprzęg wraz ze św. Mikołajem w środku. To Mikołajkowy prezent od członków Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

- Wszystkim którzy się obawiali że pandemia, że ograniczenia, że wszystko zdalne. Informujemy: Święty Mikołaj wylądował na lotnisku w Przylepie! Zielona Góro, czekasz? - czytamy na profilu Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Piloci z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej mieli rację, bo na niebie pojawił się oświetlony zaprzęg św. Mikołaja wraz z Rudolfem na czele. W saniach oczywiście nie zabrakło również św. Mikołaja. Oświetlony zaprzęg latał przed dłuższy czas nad Zieloną Górą i wywołał spore zainteresowanie wśród mieszkańców. Niektóre osoby aż przecierały oczy z niedowierzania, kiedy zobaczyły latające sanie na niebie.

Oczywiście zaprzęg św. Mikołaja to nic innego, jak paralotnia do której został przymocowany specjalny stelaż, który został następnie oświetlony. Natomiast Mikołajkowa niespodzianka, to prezent o pilotów Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości