McDonald’s w Nowej Soli. Otwarcie 10 listopada

9 listopada 2021, 10:03
foto: Ewa Batko/UM Nowa Sól
Kiedyś wycieczka do restauracji McDonald, to było przeżycie. Dla wielu młodych ludzi był to nawet główny punkt jadąc do Zielonej Góry, czy Głogowa. Teraz McDonald jest praktycznie w każdym większym mieście. Swoje podwoje otwiera też w Nowej Soli.

Otwarcie restauracji McDonalds w Nowej Soli zaplanowano na środę, 10 listopada na godzinę 11:00. Obiekt powstał  na terenie obok Parku Handlowego przy Rondzie Gedii. 

Jak to zwykle bywa, część mieszkańców cieszy się z otwarcia McDonalda w Nowej Soli, wielu jednak wyraża oburzenie. - Jestem przekonany, że najważniejsza jest możliwość wyboru - przekonywał na swoim profilu na portalu społecznościowym Jacek Milewski, prezydent Nowej Soli. 

- Pamiętam jak sama za nastolatki marzyłam o McDonaldzie w Nowej Soli, bo w Zielone był, w Głogowie też, a u nas nie i z koleżankami mówiłyśmy, że szkoda, a teraz gdy się pojawia to krytyka się wylewa od osób, które pewnie same za dzieciaka o nim marzyły - pisze jedna z mieszkanek Nowej Soli. 

McDonald’s w Nowej Soli będzie restauracją typu drive, a więc także z obsługą gości zmotoryzowanych będzie czynny codziennie w godz. 6:00-24:00.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości