Napad na placówkę medyczną. Policja poszukuje sprawcy

13 listopada 2021, 15:21
Późnym popołudniem do placówki wszedł mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Z jednego z pomieszczeń ukradł gotówkę i uciekł. Zarejestrowały go kamery monitoringu.

Mimo że na miejsce zostało wysłanych kilka policyjnych patroli z psem tropiącym, sprawcy nie udało się do tej pory ustalić. Dlatego też policja publikuje nagranie, a raczej stopklatkę z monitoringu. 

- Funkcjonariusze prowadzili oględziny w placówce medycznej, a wszystkie patrole w  mieście poszukiwały osoby, której rysopis został przekazany przez pracowników. Policjanci zabezpieczyli także monitoring, na którym widać jak zamaskowany mężczyzna wchodzi do jednego z pomieszczeń. W środku zabiera pieniądze, a następnie wybiega z budynku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Funkcjonariusze poszukują mężczyzny ubranego w ciemną odzież, z tyłu bluza lub kurtka ma jasny nadruk, na głowie ciemna czapka, wzrost to około 170-175 centymetrów, krępej budowy ciała. Każdy, kto ma informacje na temat podejrzanego, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub z dyżurnym gorzowskiej komendy - 47 79 12 511. Zwracamy się także do kierowców, którzy mieli videorejestrator i w piątek około godziny 18.30 jechali ulicą Nową. Być może nagrali poszukiwanego mężczyznę.

 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości