Okradł Biedronkę i uderzył ochroniarza. Teraz szuka go policja

24 listopada 2021, 15:10, red
Policjanci z Zielonej Góry poszukują mężczyzny, który po kradzieży w Biedronce uderzył w głowę pracownika ochrony. Zdarzenie miało miejsce 9 listopada, ale zapewne z powodu niewykrycia sprawcy, funkcjonariusze dopiero teraz zdecydowali się upublicznić wizerunek przestępcy.

- Wydział Dochodzeniowo–Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi powierzone śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej dokonanej w dniu 9 listopada 2021 roku przez nieznanego sprawcę w sklepie ,,Biedronka” przy ulicy Podgórnej 43 w Zielonej Górze. Sprawca bezpośrednio po dokonaniu kradzieży artykułów, w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych rzeczy uderzył pracownika ochrony w głowę doprowadzając go w ten sposób do stanu bezbronności, po czym zbiegł ze sklepu - informuje podinsp. Małgorzata Barska z KMP w Zielonej Górze

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefon 47 7952146, 47 7952150 lub Dyżurny (całodobowo) 47 7952411.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości