Kierująca seatem uderzyła w drzewo. Auto zaczęło się palić

7 grudnia 2020, 13:44
fot. archiwum
W poniedziałkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 277 koło Sulechowa doszło do poważnego wypadku. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki seat w pewnym momencie zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku uderzenia, pojazd zaczął płonąć. Na szczęście poszkodowanej kobiecie udało się opuścić objęte ogniem auto.

W poniedziałek 7 grudnia po godz. 10 dyżurny zielonogórskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego marki seat na drodze wojewódzkiej nr 277 w pobliżu miejscowości Kije koło Sulechowa. Na miejsce zostały wysłane zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

Jak się okazało, kobieta kierująca samochodem osobowym marki seat z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w drzewo. Po tym, jak samochód uderzył w drzewo, zaczął płonąć. Ogień objął komorę silnika i wnętrze pojazdu.

Na szczęście poszkodowanej kobiecie udało się opuścić objęte ogniem auto. Kiedy na miejsce przybyły pierwsze zastępy straży pożarnej, seat był już całkowicie objęty ogniem. Pomimo błyskawicznego ugaszenia pożaru, samochód doszczętnie spłonął. Ranna kobieta została zabrana do szpitala. Droga w miejscu wypadku na czas działań służb była zablokowana.

 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości