Sylwester w Zielonej Górze: zabawa, fajerwerki i pokaz ognia

17 grudnia 2021, 12:27
19 grudnia miejska wigilia, a 31 grudnia Sylwester pod chmurką. Miasto nie zapomina o swoich mieszkańcach i jak co roku, przygotowuje imprezy pod chmurką.

Miejski sylwester w Zielonej Górze startuje dokładnie o godzinie 22:00. Na imprezę zapraszają prezydent Janusz Kubicki oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury. Zabawa odbędzie się tradycyjnie już na parkingu przy Centrum Biznesu

Zielonogórzanie będą mieli okazję przywitać wspólnie Nowy Rok podczas dyskoteki dorosłego człowieka. Muzykę serwować będą: DJ Tomasz Oszmański (Osa) oraz DJ Paweł Jakubowski (Bamse). 

Oprócz doznań muzycznych będzie też coś dla oka. Sylwestowo-noworoczną imprezę uświetni Grupa Karmazyn Fireshow, która zielonogórzanie mieli okazję już oglądać podczas imprezy winobraniowej w 2020 roku. Karmazyn Fireshow, to jak sama nazwa wskazuje - efektowny taniec z ogniem. 

O północy nie zabraknie fajerwerków. Te będą rozświetlać zielonogórskie niebo przez pięć minut. Po pokazie pirotechnicznym przyjedzie czas na życzenia i wspólną zabawę. Ta potrwa do godziny 1:00.


Podziel się


Komentarze