Nie żyje radna Grażyna Wojciechowska

3 stycznia 2022, 14:34
fot. Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzowa
Przykra wiadomość napłynęła z gorzowskiego magistratu. Zmarła jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w wieloletniej historii Rady Miasta. Radna Grażyna Wojciechowska miała 74 lata

 - Pokonała ją choroba, choć do ostatnich chwil aktywnie pracowała na rzecz miasta i ludzi – informuje na swoich stronach internetowych UM Gorzowa Wielkopolskiego. 

Radna Grażyna Wojciechowska w środę 22 grudnia,  brała udział w budżetowej Sesji Rady Miasta Gorzowa. Już wtedy źle się czuła, a została na sesji, ponieważ jak mówiła, to jej obowiązek, aby głosować. Później trafiła do gorzowskiego szpitala, gdzie tuż przed Sylwestrem przeniesiono ją na OIOM. Niestety zmarła w poniedziałek 3 stycznia w południe. Przegrała walkę z ciężką chorobą.

Grażyna Wojciechowska urodziła się 21 lipca 1947 roku w Gorzowie. Mówiła o sobie, że jest "dziewczyną z Zawarcia". Była absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego oraz AWF w Gorzowie. Przez wiele lat była związana z oświatą. Natomiast od 1994 roku była nieprzerwanie radną miejską. Pełniła również funkcję prezesa Fundacji Czysta Woda. Zmarła w wieku 74 lat.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości