Bójka pod barem w Gorzowie. Trzy osoby poszkodowane

7 stycznia 2022, 11:00
Bójka z użyciem niebezpiecznego narzędzia pod jednym z barów w Gorzowie Wielkopolskim. W czwartkowy wieczór pod barem na osiedlu Manhattan było dużo policji, przyjechało też pogotowie. Okazało się, że doszło tam do zdarzenia o charakterze kryminalnym

W czwartek 6 stycznia przed godz. 21 przed barem Manhattan przy ul. Kombatantów miało dojść do ataku z użyciem noża. Na miejsce zostały wysłane dwa policyjne radiowozy i dwie karetki. 

- W zdarzeniu brało udział łącznie pięć osób, z czego trzy osoby zostały poszkodowane. Jedna z nich przebywa wciąż w szpitalu. Natomiast cztery osoby zostały zatrzymane. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, co tam tak naprawdę się wydarzyło oraz kto, kogo zaatakował. Prosimy o zgłaszanie się świadków, którzy widzieli to zdarzenie. Funkcjonariusze będą prowadzić czynności procesowe pod nadzorem prokuratora – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji, osoba przebywająca w szpitalu, to mężczyzna, który został dźgnięty nożem w plecy. Na ten moment postępowanie jest prowadzone pod kątem bójki, ale ta kwalifikacja może się zmienić.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości