Nowy hotel w centrum Gorzowa - to B&B

14 stycznia 2022, 17:13
B&B czyli w dosłownym tłumaczeniu łóżko i śniadanie. Tak nazywają się popularne hotele, które znajdują się w różnych miastach w Polsce. Jak się okazuje, hotel tej sieci powstanie niebawem w Gorzowie, w samym centrum miasta.

Znana sieć hoteli B&B Hotels Polska spółka z o. o. złożyła wniosek o pozwolenie na budowę hotelu w samym centrum Gorzowa. Wniosek został złożony we wtorek 28 grudnia 2021 roku, obecnie inwestor czeka na jego rozpatrzenie - donosi portal gorzowianin.com

Nowoczesny hotel w Gorzowie ma zostać wybudowany przy ul. Wybickiego na działce nr 2615/7 o powierzchni 1222 m.kw., tuż obok budynku byłej Centrali Rybnej, w miejscu gdzie obecnie znajduje się parking. 

Co wiemy na temat inwestycji? Będzie to obiekt dwugwiazdkowym, podobnie jak pozostałe hotele tej sieci na terenie Polski i będzie posiadał około 100 pokoi. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zabudowa może mieć wysokość od 14 do 16 metrów, z dopuszczeniem zabudowy od strony rzeki Kłodawki wysokości od 12 do 14 metrów. 

Pierwsze prace przy budowie hotelu powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku. Na ten moment nie wiadomo ile może potrwać budowa nowego obiektu.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości