Słubice: Z powodu koronawirusa zostanie zamknięte przedszkole

8 grudnia 2020, 15:25
fot. ps1slubice.edupage.org/
Burmistrz Słubic ogłosił, że od środy 9 grudnia zostaje zamknięte Przedszkole Samorządowe nr 1 w mieście. Wszystko przez dużą liczbę zakażeń koronawirusem wśród pracowników placówki. Dzieci będą mogły wrócić do przedszkola dopiero w styczniu 2021 roku.

Od czwartku 9 grudnia do środy 23 grudnia Przedszkole Samorządowe nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach zostanie zamknięte. Wszystko z powodu koronawirusa. - Wszystkie zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze zostają zawieszone. Powodem jest duża liczba zachorowań na COVID-19 wśród pracowników. Decyzja ta została poprzedzona uzyskaniem pozytywnej opinii sanepidu. Zgodę na zawieszenie zajęć dał też organ prowadzący ze względu na bezpieczeństwo dzieci – tłumaczy Jadwiga Grabowska, dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach.

To oznacza, że dzieci najwcześniej będą mogły wrócić do przedszkola dopiero w styczniu 2021, kiedy zakończy się świąteczna przerwa. Rodzice mogą uzyskać szczegółowe informacje w placówce pod numerami telefonów 95 758 2312 lub 512 413 319.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości