Szokujące odkrycie w Skwierzynie. W śmietniku znaleziono zwłoki noworodka

11 kwietnia 2022, 13:16
fot. Shutterstock
W niedzielę 10 kwietnia w jednym ze śmietników na terenie parku Jagiełły w Skwierzynie znaleziono zwłoki noworodka. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Ciało noworodka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Do szokującego odkrycia doszło w niedzielę 10 kwietnia w parku Jagiełły przy ul. Batorego w Skwierzynie. W jednym ze śmietników zostały odnalezione zwłoki noworodka. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

- Na ten moment mogę potwierdzić, że doszło do odnalezienia zwłok noworodka w śmietniku na terenie Skwierzyny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona w środę 13 kwietnia w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. Na ten moment nie udzielamy informacji jakiej płci był noworodek – mówi w rozmowie z portalem lubuskie24.pl Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Śledczy nie chcą też zdradzić czy zwłoki noworodka były w coś zawinięte oraz w jakim stanie się znajdowały. Sekcja zwłok ma dać odpowiedź, co były przyczyną śmierci dziecka. Policja będzie próbowała również dotrzeć do matki.


Podziel się


Komentarze