Gorzów: zakrapiana Wielkanoc i rozbite samochody

19 kwietnia 2022, 13:43
foto: Lubuska Policja
Wielkanoc u tego kierowcy była obficie zakrapiana. W niedzielny wieczór 31-latek urządził sobie prawdziwy rajd ulicami Gorzowa Wielkopolskiego. Rozbił kilka samochodów i ostatecznie został zatrzymany przez policjantów.

Jak podaje portal gorzowianin.com, do doszło do zatrzymania pijanego kierowcy volkswagena doszło w niedzielę po godzinie 23:00. Jak czytamy na portalu, pijany mężczyzna urządził sobie rajd przez miasto. Najpierw przy ul. Obotryckiej uderzył w audi i odjechał z miejsca zdarzenia. Następnie przy ul. Mieszka I zniszczył zaparkowanego volkswagena oraz inne auto i pojechał dalej. 

Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który próbował zatrzymać kierowcę volkswagena, ale ten nie zwracał uwagi na sygnały świetlne i dźwiękowe. Dopiero po pewnym czasie udało się go zatrzymać.

- Jak się okazało, 43-latek miał w swoim organizmie blisko 1 promil alkoholu. Podczas jazdy uszkodził trzy samochody, jednak zniszczeń może być więcej. Dlatego też czekamy na zgłoszenia poszkodowanych właścicieli – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za ucieczkę przed policją. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości