Kierujący oplem śmiertelnie potrącił rowerzystę [zdjęcia]

5 maja 2022, 11:59
fot. Lubuska policja
W czwartkowe poranek doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 292 w Nowej Soli doszło tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki opel śmiertelnie potrącił 71-letniego rowerzystę.

W czwartek 5 maja o godz. 7.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 292. Na miejsce został wysłany policyjny patrol oraz pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do potrącenia rowerzysty przez kierującego samochodem marki opel. - Kierujący oplem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę. 71-letni mieszkaniec Nowej Soli w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierujący oplem był trzeźwy – opowiada Justyna Sęczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Na miejscu zdarzenia cały czas pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze prowadzą oględziny, ustalają świadków zdarzenia oraz zabezpieczają ślady, które pozwolą na ustalenie przyczyny zdarzenia.

Fotoreportaż


1/3 Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Nowej Soli

1/3 Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Nowej Soli

2/3 Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Nowej Soli

2/3 Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Nowej Soli

3/3 Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Nowej Soli

3/3 Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Nowej Soli

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości