Pożar ciężarówki na S3. Kierowca doznał poparzeń

8 maja 2022, 14:46
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W niedzielne popołudnie na trasie S3 koło Międzyrzecza doszło do pożaru pojazdu ciężarowego. Spaleniu uległa kabina kierowcy oraz przednia część naczepy. Ranny został mężczyzna kierujący ciężarówką, który ma poparzone ręce. Jezdnia w stronę Gorzowa jest zablokowana.

W niedzielę 8 maja około godz. 14 na drodze ekspresowej S3 koło Międzyrzecza doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowia.

Do pożaru doszło na 134 km trasy S3 na pasie w kierunku Gorzowa pomiędzy węzłem  Międzyrzecz Zachód i Międzyrzecz Południe. Okazało się, że doszło do pożaru ciągnika siodłowego oraz naczepy, w której znajdowały się deski oraz inne drewniane elementy. Mężczyzna kierujący ciężarówką doznał poparzeń rąk. Zajęła się nim załoga pogotowia, która opatruje rannego mężczyznę. 

Strażacy szybko ugasili pożar, jednak całkowitemu spaleniu uległa kabina kierowcy oraz przednia część naczepy. Trasa S3 w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Służby wyznaczyły objazd przez węzeł Międzyrzecz Zachód, miejscowość Międzyrzecz i następnie przez węzeł Międzyrzecz Południe. Utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny.


Podziel się


Komentarze