Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

16 maja 2022, 10:03
foto: Lubuska Policja
38-latek, który handlował narkotykami, wpadł w ręce lubuskich kryminalnych. Mężczyzna został zatrzymany we własnym mieszkaniu, a narkotyki do sprzedaży miał ukryte w… wiadrze. Z zabezpieczonej substancji mogło powstać ponad 2600 porcji narkotyku oraz 112 sztuk tabletek ekstasy

Funkcjonariusze w mieszkaniu 38-letniego mieszkańca Żar ujawnili i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Wśród nich była marihuana, metamfetamina, kokaina oraz ekstasy, które ukryte było w wiadrze. Podejrzany był zaskoczony obecnością policjantów i podczas prowadzonych czynności zachowywał się nerwowo. Mężczyzna próbował nawet oddalić się z miejsca, na co jednak nie pozwolili mu kryminalni. 38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 

W toku prowadzonych czynności śledczy ustalili, że handlował on także narkotykami i sprzedał je co najmniej pięć razy. Zgromadzony materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzuty posiadania znacznej ilości i handlu narkotykami. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Żarach oraz Policji i zastosował wobec 38-latka trzymiesięczny areszt.

 Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Nielegalny „towar” nie trafi już na rynek. Z zabezpieczonych substancji mogło powstać ponad 2600 porcji narkotyku oraz 112 sztuk tabletek ekstasy.

Fotoreportaż


1/3 Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

1/3 Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

2/3 Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

2/3 Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

3/3 Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

3/3 Handlował narkotykami. Chował je w wiadrze!

Podziel się


Komentarze