Targ na jeziorem. To będzie prawdziwy hit?

18 maja 2022, 14:15
Targ nad jeziorem to alternatywa dla gorzowskiego ryneczku przy Jerzego? Być może, chociaż zakupy w Kłodawie będzie można zrobić tylko w niedzielę. Przy ulicy Wojcieszyckiej już 29 maja po raz pierwszy ruszy targowisko, na którym będzie można zaopatrzyć w świeże oraz naturalne produkty różnego rodzaju

O tej ciekawej inicjatywie pisał na swoich łamach portal gorzowianin.com. Skąd w ogóle wziął się pomysł? - Prowadzimy podobne miejsce pod nazwą „Twój Zielony Targ” w Zielonej Górze. Mieliśmy wielu klientów z Gorzowa i okolic, którzy chwalili sobie nasz pomysł i dopytywali się, czy coś takiego zamierzamy otworzyć również na północy województwa lubuskiego. Również dostawcy z północnej części regionu wskazywali, że przydałoby się takie miejsce nie tylko w Zielonej Górze. Dlatego podjęliśmy decyzję, że działamy i tym samym nad jeziorem w Kłodawie powstanie „Targ nad jeziorem” - opowiada Paula Lencewicz z Targu nad jeziorem.

Swoje uczestnictwo potwierdziło 20 wystawców, natomiast z 10 kolejnymi trwa dopinanie formalności. Będzie można tam zjeść śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody, a na targu spotkamy lokalnych producentów z pysznym jedzeniem: wędlinami, serami, miodami, chlebami, przetworami, słodkimi wypiekami czy lodami. Będzie strefa relaksu z leżakami oraz strefa dla dzieci.

„Targ nad jeziorem” będzie czynny w każdą niedzielę, przez cały rok w godz. 9-14.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości