Zaatakował nożem i butelką wędkarza. Policja szuka sprawcy

23 sierpnia 2022, 11:44
Atak na wędkarza pod Gorzowem Wielkopolskim. Nad jeziorem w Wojcieszycach sprawca zaatakował mężczyznę butelką, a później nożem.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal gorzowianin.com. Do zdarzenia doszło w sobotę 20 sierpnia nad jeziorem w Wojcieszycach. Jak wynika z relacji portalu, nieznany mężczyzna zaatakował butelką, a następnie nożem jednego z wędkarzy. Sprawę w mediach społecznościowych nagłośnili znajomi wędkarza, który postanowili szukać sprawcy także na własną rękę. 

- Naszego kolegę i klienta, ten gość w środku, zaatakował na rybach w Wojcieszycach butelką, a potem nożem. Są poważne obrażenia ciała – pisze pan Piotr, który na swoim facebookowym profilu publikuje zdjęcie.

Zaatakowany z niewiadomych przyczyn wędkarz doznał obrażeń głowy. Ma cztery rany cięte. Sprawa została zgłoszona na policję, ale ta - zasłaniając się dobrem śledztwa mówi niewiele 

- Zdarzenie miało miejsce w sobotę 20 sierpnia nad jeziorem w Wojcieszycach. Jednak poszkodowany mężczyzna złożył zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych i uszkodzenia ciała w poniedziałek 22 sierpnia. Odkąd tylko policjanci przyjęli zgłoszenie w tej sprawie, są prowadzone działania. Trwają poszukiwania sprawcy – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości