Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wiozła swojego syna do przedszkola

19 września 2022, 10:18
To już kompletny szczyt głupoty. Kompletnie pijana kobieta wiozła swoje dziecko do przedszkola. 33-latka miała w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu! Jej nietypowym stylem jazdy zainteresowali się policjanci z ruch drogowego. Mieli nosa.

Wszystko działo się w miniony czwartek, około godziny 9 rano w miejscowości Konradowo w powiecie wschowskim. Policjanci z drogówki zauważyli poruszający się samochód marki Chevrolet. Pojazd jechał całą szerokością drogi oraz zjeżdżał na pobocze. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy z kierowcą wszystko było w porządku.

Jak się okazało, za kierownicą siedziała 33- letnia mieszkanka powiatu wschowskiego. Policjanci od kierującej wyczuli woń alkoholu. Postanowili sprawdzić stan trzeźwości nieodpowiedzialnej 33-latki. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie - opowiada nadkomisarz Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Kobieta oświadczyła policjantom, że wiezie dziecko do przedszkola. Na tylnym siedzeniu auta, w foteliku siedział jej 4- letni syn. Nieodpowiedzialnej mamie zatrzymano prawo jazdy, a maluch trafił pod opiekę rodziny.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości