Tajemnicza śmierć 21-latka. Jego ciało odnaleziono na podwórku

2 października 2022, 20:13
foto: Anna Kluwak
Na ulicy, przed budynkiem zaparkowanych było kilka policyjnych radiowozów, było też pogotowie ratunkowe. Służby zostały zaalarmowane, ponieważ przy Wiatracznej w Gorzowie odnaleziono zwłoki mężczyzny.

O tajemniczej śmierci młodego mężczyzny, którego ciało odnaleziono w niedzielne popołudnia na podwórku na posesji przy ulicy Wiatracznej w Gorzowie, poinformował na swoich stronach portal gorzowianin.com.

Jak  czytamy na stronach portalu, przed posesją, gdzie zostały odnalezione zwłoki, było zaparkowanych kilka policyjnych radiowozów – zarówno oznakowanych, jak i nieoznakowanych, natomiast w bramie wjazdowej stała karetka. 

Sprawę krótko skomentowali przedstawiciele gorzowskiej policji, którzy byli obecni na miejscu, wraz z prokuratorem i grupą dochodzeniowo-śledczą

- Potwierdzam, że na podwórku odnaleziono zwłoki 21-letniego mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Jednak decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wykaże, co było przyczyną śmierci 21-latka – mówi w rozmowie z portalem Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości