Lubuskie: Syn zabił matkę? Na posesji znaleziono zwłoki 66-latki

28 grudnia 2022, 11:03
fot. archiwum
We wtorek 27 grudnia na terenie posesji przy ul. Śródka w Klenicy zostały odnalezione zwłoki 66-letniej kobiety. Policjanci zatrzymali do sprawy syna oraz wnuka kobiety. Jak relacjonują sąsiedzi, za śmierć 66-latki jest odpowiedzialny jej syn.

We wtorek 27 grudnia o godz. 16.11 dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pomocy policji przy ul. Śródka w Klenicy. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej. Jak się okazało, strażacy byli potrzebni do oświetlenia posesji, ponieważ trwały tam czynności policji i prokuratora.

Na terenie posesji zostały odnalezione zwłoki 66-letniej kobiety. Do sprawy został zatrzymany syn oraz wnuk kobiety. Prokuratura póki co, nie chce komentować sprawy z uwagi na prowadzone czynności. Natomiast ciało 66-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Według relacji sąsiadów, to syn miał zabić matkę, a następnie ukryć jej ciało na terenie posesji. Według nieoficjalnych informacji, to wnuczka ofiary miała powiadomić służby o zabójstwie babci.

- Zatrzymane zostały dwie osoby, syn i wnuk. Dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, na jutro zaplanowano czynności z udziałem prokuratora" - powiedziała PAP, Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Rzeczniczka prokuratury przekazała PAP, że zatrzymani mężczyźni - w wieku 49 i 25 lat - oraz żona syna zmarłej, mieszkali razem na terenie posesji, gdzie ujawniono zwłoki. Synowa nie została zatrzymana w związku ze sprawą śmierci seniorki


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości