Niezwykła akcja w Zielonej Górze. Portret za osocze

10 grudnia 2020, 18:21
Zielona Góra dołączyła do ogólnopolskiej akcji "Portret za osocze". Każdy z ozdrowieńców, który zdecyduje się oddać osocze może liczyć na darmową sesję zdjęciową. Ważne, aby mieć ze sobą zaświadczenie. Akcja trwa do odwołania.

Kamil Wota to zielonogórski fotograf, który wraz z Magdaleną Bielech z Propasio.pl dołączyli do ogólnopolskiej inicjatywy „Portret za osocze”. W ramach akcji zachęcają mieszkańców Zielonej Góry, którzy przeszli już zakażenie koronawirusem do oddawania osocza. - Akcja polega na tym, że każdy ozdrowieniec, który odda osocze, otrzymuje od nas zupełnie za darmo portretową sesję zdjęciową w naszym studio! Pomagajmy, ratujmy, każdy tak jak potrafi. My potrafimy fotografować i w ten sposób zamierzamy walczyć z pandemią - tłumaczy Kamil Wota, fotograf z Zielonej Góry.

Z darmowej sesji może skorzystać każdy ozdrowieniec, który oddał osocze lub wskazana osoba z najbliższej rodziny. Wymagane jest pisemne potwierdzenie oddania osocza z placówki medycznej. W zamian osoba portretowana otrzyma 3 zdjęcia poddane poddane profesjonalnej obróbce graficznej, w formie elektronicznej. Akcja prowadzona jest do odwołania.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości