Poważny wypadek na S3. Nieprzytomnego kierowcę strażacy wycinali z auta

11 grudnia 2020, 14:54
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Na trasie S3 ze Skwierzyny w kierunku Gorzowa doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – opla i fiata. Kobieta kierująca oplem z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła we fiata zaparkowanego na pasie awaryjnym. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu wycinali nieprzytomnego mężczyznę z auta. Poszkodowany kierowca opla został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Do wypadku doszło w piątek 11 grudnia około godz. 14 na 108 km trasy S3 na wysokości miejscowości Trzebiszewo. Na pasie ze Skwierzyny do Gorzowa zderzyły się dwa samochody osobowe – opel oraz fiat. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Na pasie awaryjnym w kierunku Gorzowa stał fiat punto za kierowcą, którego siedział mężczyzna. Natomiast z niewyjaśnionych przyczyn kobieta kierująca oplem zjechała na pas awaryjny i uderzyła w stojącego fiata. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna siedzący za kierownicą fiata został zakleszczony w pojeździe i stracił przytomność. Po tym jak kierowca został wydobyty z pojazdu, trafił pod opiekę pogotowia. Zostanie zabrany do szpitala – opowiada Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Droga w kierunku Gorzowa jest obecnie zablokowana. To spowodowało, że na S3 utworzył się ogromny korek, który zaczyna się tuż za węzłem Skwierzyna Zachód. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

1/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

2/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

2/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

3/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

3/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

4/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

4/4 Wypadek na S3 koło Skwierzyny

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości