Zaginął 72-letni Józef. Trwają poszukiwania seniora chorującego na alzheimera

13 sierpnia 2023, 11:04, Marcin Kluwak
fot. KPP Strzelce Krajeńskie
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich prowadzą poszukiwania za zaginionym 72-letnim Józefem Bałchanowskim. Senior po raz ostatni był widziany w piątek 11 sierpnia około godz. 19, jak poruszał się rowerem w miejscowości Żółwin. Do tej pory nie wrócił do domu. Mężczyzna choruje na alzheimera i bierze lekarstwa. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc.

Józef Bałchanowski to 72-letni mieszkaniec miejscowości Żółwin w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Mężczyzna choruje na alzheimera i bierze lekarstwa. 72-latek zaginął w piątkowy wieczór 11 sierpnia i do tej pory nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Po raz ostatni był widziany w piątek około godz. 19 w Żółwinie, poruszał się bordowym rowerem z napisem „Herkules” i koszyczkiem na kierownicy. Był ubrany w ciemną kamizelkę, jasną koszulę oraz czapeczkę z daszkiem. Nosi okulary z ciemno brązowymi, prostokątnymi oprawkami. Ma około 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała.

Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu seniora. Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 477925211. Istnieje zagrożenie życia i zdrowia.

AKTUALIZACJA

godz. 21 - Pan Józef został odnaleziony. Jak przekazuje policja, senior jest cały i zdrowy.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości