LEGO - zestawy dla każdego!

23 października 2023, 12:01, Artykuł partnera
Marka LEGO króluje na rynku już ponad sto lat i nie wydaje się, aby jej popularność miała się wkrótce skończyć. Klocki LEGO łączą pokolenia, jako że kochają je zarówno dorośli, jak i dzieci w każdym wieku. Początkowo drewniane, a w późniejszym czasie plastikowe klocki pozwoliły na wkroczenie w interesujący świat konstrukcji, które rozwijają wyobraźnię i zapewniają długie godziny dobrej zabawy.

Zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców

Klocki LEGO nie mają żadnych limitów! Chętnie sięgają po nie wszyscy. Co więcej, są świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu razem z najbliższymi, na przykład w gronie rodziny lub przyjaciół. 

Na przestrzeni lat LEGO wydało wiele różnorodnych serii klocków, a do tych najpopularniejszych zalicza się między innymi LEGO City, Ninjago, Strażnicy Galaktyki, Jurassic World, Star Wars, a także LEGO Harry Potter skierowane do fanów magicznych historii o młodym czarodzieju. Dla dziewczynek zaprojektowano specjalne zestawy LEGO Friends i Disney Princess, które cieszą się ogromną popularnością i chętnie kupowane są tym najmłodszym jako prezent na urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy Dzień Dziecka. 

Należy pamiętać, że klocki LEGO mogą mieć różne stopnie trudności i przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Ze względu na brak małych elementów, dla maluchów w wieku 2-4 lat idealne będą LEGO Duplo, na przykład najnowszy zestaw Dom rodzinny na kółkach lub Park wodny.

Tam, gdzie wyobraźnia nie zna granic

Przez lata klocki LEGO stały się symbolem kreatywności. Często zaznacza się, że oprócz dobrej zabawy, ćwiczą one również spostrzegawczość i cierpliwość, a także są świetnym treningiem zdolności manualnych. Choć LEGO ma na swoim koncie setki ponadczasowych zestawów, regularnie wydawane są coraz to nowe serie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. 

Najnowsze zestawy klocków LEGO wyróżniają się wysoką jakością i niebanalnymi konstrukcjami. W bieżącym roku swoją premierę w sklepach miała nowa oferta z serii LEGO City. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się obecnie takie zestawy jak Akademia policyjna, Parking dla pojazdów uprzywilejowanych, Przygody samochodem terenowym z napędem 4 × 4 czy Traktor w Parku. Z edycji LEGO Friends dostępne są wydane w 2023 roku: Skatepark, Sklep spożywczy z żywnością ekologiczną, Salon Fryzjerski, Szkolenie koni, Koci hotel, Naleśnikarnia czy Ogród Botaniczny. 

W zestawie z klockami zawsze znajdziemy szczegółową instrukcję ze zdjęciami, przedstawiającą krok po kroku kolejne etapy budowli.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości