Kobieta zginęła pod kołami ciężarówki

4 listopada 2023, 13:47, Anna Kluwak
fot. archiwum
Do tragicznego wypadku doszło w Torzymiu w powiecie sulęcińskim. Kierujący pojazdem ciężarowym podczas manewru cofania, śmiertelnie potrącił kobietę. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.

Dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Sulęcinie otrzymał w sobotę 4 listopada o godz. 10.48 zgłoszenie o wypadku w rejonie placu Wolności w Torzymiu. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do tragicznego wypadku. Kierowca ciężarówki podczas cofania śmiertelnie potrącił kobietę. Mężczyzna przywiózł na remontowany odcinek drogi materiał budowlany. Kiedy cofał wywrotką, aby wyładować kostkę brukową, usłyszał krzyk kobiety. Kiedy zatrzymał pojazd i wybiegł z niego, zobaczył znajdującą się pod ciężarówką kobietę.

Niestety życia około 50-letniej kobiety nie udało się uratować. Policjanci ustalają tożsamość ofiary oraz to, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do śmiertelnego wypadku. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości