Zdemontowali kostkę na parkingu. Na środku został samochód

15 grudnia 2023, 19:45, Oprac.: Marcin Kluwak
Niecodzienna sytuacja miała miejsce przy ul. Składowej w Gorzowie, gdzie obecnie trwa remont. Wykonawcy prac rozpoczęli demontaż kostki polbrukowej wokół zaparkowanego na środku parkingu Peugeota, który zdawał się być tam od dłuższego czasu.

Czy Gorzów pozazdrościł Łodzi? Warto zastanowić się nad tym, obserwując, co wydarzyło się przy ul. Składowej. W Łodzi zdarzyło się, że na placu budowy pozostawiono samochód, a robotnicy zdecydowali się otoczyć go betonem.

W przypadku Gorzowa okazało się, że firma odpowiedzialna za przebudowę ul. Dworcowej, rozpoczęła przebudowę parkingu, znajdującego się nieopodal dworca kolejowego. 

Pracownicy zajęli się demontażem kostki polbrukowej z parkingu, jednak napotkali na przeszkodę w postaci zaparkowanego tam  Peugeota. Wokół tego pojazdu została rozebrana nawierzchnia. Peugeot posiada rejestrację ZGR, co wskazuje na to, że stoi tam od pewnego czasu. Na przedniej szybie pojazdu widnieje karteczka z prośbą o nieparkowanie w tym miejscu od wtorku, 12 grudnia, z uwagi na planowaną rozbiórkę parkingu.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości