Śmiertelny wypadek pod Gorzowem. Nie żyje kobieta

17 grudnia 2023, 16:01, Marcin Kluwak
Tragedia na drodze krajowej numer 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Z nieustalonych przyczyn, kierujący osobowym peugeotem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku zginęła jedna osoba - pasażerka samochodu.

Do zdarzenia na drodze krajowej 22 na wysokości Kiełpina doszło około godziny 13:25. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Po przyjeździe pierwszych zastępów z ratownicy przystąpili do uwalniania osób poszkodowanych. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego prowadził resuscytację krążeniowo-oddechową u poszkodowanej osoby. Po kilkunastu minutach, z uwagi na to, że nie udało się przywrócić czynności życiowych, ratownicy odstąpili od reanimacji.

- Kierujący peugeotem jechał w kierunku Gorzowa. Z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z jezdni i rozbił auto o drzewo. W wyniku wypadku zginęła pasażerka auta, kobiety nie udało się uratować pomimo reanimacji. Ranny został również drugi pasażer, trafił do szpitala. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, był trzeźwy - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości