Ciężarówka zmiażdżyła busa na S3. To cud, że kierowca przeżył

14 grudnia 2020, 18:50
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W poniedziałkowy wieczór na trasie S3 na wysokości Marwic doszło do dramatycznego wypadku. Na pasie z Myśliborza do Gorzowa doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i busa. Siła uderzenia była tak duża, że bus został zmiażdżony przez pojazd ciężarowy. Ciężko ranny został mężczyzna kierujący busem.

W poniedziałek 14 grudnia o godz. 18.22 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na 74 km drogi ekspresowej S3 z udziałem pojazdu ciężarowego i busa. Do zdarzenia doszło na pasie od strony Myśliborza w kierunku na Gorzów na wysokości miejscowości Marwice. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

- W wyniku zderzenia pojazd ciężarowy zmiażdżył busa i zatrzymał się w rowie. Kierujący busem znajdował się poza pojazdem, mężczyzna doznał poważnych obrażeń, ma połamane nogi – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Strażacy będą sprawdzać czy w zmiażdżonym busie nie podróżował ktoś jeszcze oprócz kierowcy. Według wstępnych ustaleń, kierowca busa znajdował się poza pojazdem, który prawdopodobnie uległ awarii i nie zdążył jeszcze ustawić trójkąta ostrzegawczego. Wtedy w auto uderzyła rozpędzona ciężarówka. Jak informuje straż pożarna, kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Droga z Myśliborza na Gorzów jest zablokowana.

Fotoreportaż


1/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

1/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

2/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

2/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

3/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

3/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

4/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

4/4 Dramatyczny wypadek na S3 koło Gorzowa

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości