Wypadek pod Dobiegniewem. Kierowca osobówki wjechał w drzewo

18 listopada 2020, 12:11
foto: PSP Strzelce Krajeńskie
Wypadek na drodze krajowej numer 22 pomiędzy Dobiegniewem a Ługami. Kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w środę 18 listopada po godz. 11 na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Ługi w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Kierujący peugeotem stracił najprawdopodobniej wpadł w poślizg, przez co stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto dosłownie odbiło się od drzewa i dachowało, zatrzymując się na środku drogi. Na pomoc ruszyli świadkowie zdarzenia.

- 38-letniemu kierowcy peugeota pomógł kierowca ciężarówki, który zatrzymał się. Mężczyzna przeciął pasy bezpieczeństwa i wyciągnął 38-latka z auta leżącego na dachu. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala – mówi Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Droga krajowa nr 22 była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Obecnie ruch jest puszczony, ale na miejscu zdarzenia wciąż pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości