W spalonym samochodzie odnaleziono zwęglone zwłoki

15 stycznia 2024, 11:23, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak/zdjęcie poglądowe
W poniedziałek w nocy w Zielonej Górze doszło tragedii. Na Osiedlu Pomorskim spłonął volkswagen. Po ugaszeniu ognia, na przednich siedzeniach w aucie odnaleziono zwęglone zwłoki. Ciało było w takim stanie, że służby nie potrafiły ustalić, czy ofiarą jest kobieta czy mężczyzna

W poniedziałek 15 stycznia o godz. 0.10 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

Samochód marki volkswagen stał zaparkowany do bocznej drodze, na wysokości drogi ekspresowej S3. - Kiedy strażacy dotarli na miejsce, samochód był cały objęty ogniem. W ciągu 20 minut udało się ugasić ognień, jednak panowało duże zadymienie. Kiedy zakończono akcję gaśniczą, na przednich fotelach odnaleziono zwęglone ciało - komentuje Arkadiusz Kaniak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.

Ciało było w takim stanie, że nie wiadomo czy ofiarą jest kobieta czy mężczyzna. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości