Szynobus potrącił 59-latka. Ruch pociągów wstrzymany

25 stycznia 2024, 11:45, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja / zdjęcie poglądowe
W miejscowości Zwierzyn doszło do potrącenia 59-letniego mężczyzny przez szynobus relacji Poznań-Kostrzyn nad Odrą. Potrącony mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Ruch pociągów został wstrzymany. Na miejscu pracują służby, które wyjaśniają okoliczności wypadku.

W czwartek 25 stycznia przed godz. 11 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich otrzymał zgłoszenie o wypadku na linii kolejowej nr 203 w miejscowości Zwierzyn. Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole oraz pogotowie.

Mężczyzna został potrącony przez szynobus w miejscowości Zwierzyn. Do wypadku doszło na szlaku kolejowym przy ul. Wojska Polskiego na wysokości przychodni. Mężczyzna został potrącony przez szynobus relacji Poznań Główny – Kostrzyn nad Odrą.

- Pociąg relacji Poznań - Kostrzyn potrącił 59-letniego mężczyznę. Został zabrany do szpitala. Maszynista był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia - mówi Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Ruch pociągów na linii kolejowej nr 203 został wstrzymany. Na miejscu cały czas pracują służby. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami i opóźnieniami pociągów.

Więcej na temat opóźnionych i odwołanych pociągów przeczytasz na portalu gorzowianin.com w artykule: Poranek na lubuskich torach. Ogromne opóźnienia i odwołany pociąg do Poznania


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości